Jaki koszt budowy domu

Czyli o wszystkim co związane jest z naszym osiedlem
Arpana
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2016, 10:35

Jaki koszt budowy domu

Postautor: Arpana » 28 cze 2016, 06:12

Witam,
Ostatnio z żoną zastanawialiśmy się nad budową domu, do tej pory plan przewidywał zakup gotowego domu niestety przeglądając oferty ceny które wchodziłyby w grę to 350-400 w tej kwocie można jedynie otrzymać dom z lat 70-80 w dość prostej bryle i oczywiście do remontu. Jak sądzicie ile może kosztować wybudowanie takiego http://archeton.pl/projekt-domu-skarbek ... opisogolny domu? Wiem że kosztorysy mogą odbiegać od rzeczywistości ale jaką różnicę mamy zakładać?

martag
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2017, 23:19

Re: Jaki koszt budowy domu

Postautor: martag » 18 lis 2017, 19:43

W dzisiejszych czasach budowa domu wcale nie jest taka droga chociaz ja osobiscie zastanawiam sie nad zakupem mieszkania w blokach. Nie mozna przeciez wiecznie siedziec na wynajmowany .. za duze koszta w dluzszej perspektywie czasu. Juz mam upatrzone conajmniej dwa obiekty .. pozostaje kwestia dogadania sie gdzie bedzie taniej, a nastepnie papierkowa robota. Jedna sprawa natomiast nie daje mi spokoju .. nigdy wczesniej nie organizowalam we wlasnym zakresie przeprowadzki. Jaka firme jesli chodzi o przeprowadzki w Łodzi byscie mi polecili? Najbardziej zalezy mi na szybkiej realizacji calego projektu .. przy czym cena nie moze byc za bardzo wygorowana. Z gory dzieki za sprawdzone propozycje. Pozdrawiam


Wróć do „Forum ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika