Jakie studia wybrać?

Czyli o wszystkim co związane jest z naszym osiedlem
goska96
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2015, 13:57

Jakie studia wybrać?

Postautor: goska96 » 14 lip 2015, 14:03

Witajcie kochani! Jako że wyniki z matur już dawno podane, a ja wciąż zastanawiam się jakie studia licencjackie Szczecin wybrać, pisze tutaj. Bo liczę na to, że ktoś mi pomoże. Interesuję się zarówno ekonomią jak i informatyką, więc zależałoby mi, ze te moje zainteresowania połączyć. Jaki kierunek będzie przyszłościowy Waszym zdaniem?

idek
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2015, 19:30

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: idek » 17 maja 2016, 14:11

Ogólnie uważam, że informatyka to dobry kierunek, choć ja pewnie wybrałabym coś węższego tematycznie. Jeśli lubisz ten "temat' i tym chciałabyś się zająć to dlaczego nie? Osobiście jestem też zdania, że niektóre zagadnienia można też eksplorować przez tego rodzaju szkolenia -> wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia Niekoniecznie musza to być od razu studia, ale nie oznacza to że studia odrzucam jako takie, nic z tych rzeczy. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach trzeba się rozwijać na wielu płaszczyznach, a nie zawsze można wszystko "studiować" - wówczas lepiej się wspomóc szkoleniem "szytym na miarę" - tak mi się przynajmniej wydaje.

maly
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, 19:52

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: maly » 18 lis 2017, 19:52

Tak, to bedzie dobra decyzja.


Wróć do „Forum ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika