Problem ze zmywarką

Czyli o wszystkim co związane jest z naszym osiedlem
mrówka
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2014, 15:41

Problem ze zmywarką

Postautor: mrówka » 12 gru 2014, 22:15

Cześć wszystkim. ostatnio mamy taki problem, że naczynia wyciągnięte ze zmywarki są jakieś takie... nieświeże. Nie mówiąc o tym, że czasem utrzymują się nawet zapachy z innych naczyn, takie jak cebula czy czosnek co jak się pewnie domyślacie jest średnio przyjemne. Trzeba jeszcze raz myć. Myślałem że to kwestia zmywarki, zawołaliśmy serwis, ale nie, to nie w tym była rzecz. Teraz żona powiedziała, że kupi nowy płyn, że może ten nasz był po prostu kiepski. Znaleźliśmy coś takiego http://www.superkoszyk.pl/dom/zmywanie/ ... n-one.html tylko ... czy to może być rzeczywiście kwestia płynu? Jakoś wierzyć mi się nie chce że to tylko to... Mieliście taki problem kiedyś?

Jazonx
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2014, 15:57

Re: Problem ze zmywarką

Postautor: Jazonx » 13 gru 2014, 15:48

Problem jest w rzadko mytym, czyszczonym filtrze w którym odkładają się resztki organiczne i gniją wydzielając specyficzny ''aromat'' . Jeśli przed włożeniem naczyń do zmywarki nie spłukujesz ich z grubszych zanieczyszczeń to taki filtr trzeba dokładnie umyć raz na trzy, cztery tygodnie, w zależności jak często się użytkuje. Pomaga też stosowanie soli, nabłyszczacza i tabletek, pomimo że producenci tych ostatnich twierdzą że nie. I na koniec mycie całej zmywarki specjalnym preparatem w dozowniku raz na pół roku.

marya

Re: Problem ze zmywarką

Postautor: marya » 15 gru 2015, 22:39

Ja mam też mam podobny problem ze zmywarką, nie zawsze domywa wszystkie naczynia. I próbowałam już zmieniać tabletki na lepsze, dosypałam soli, ale i tak często naczynia są nieświeże. Dlatego zastanawiam się czy nie wezwać do niej serwisu AGD i nie zrobić przeglądu. Szukałam w internecie ofert i znalazłam tę stronę  oferia.pl/zlecenia/naprawa-serwis/agd - czy ktoś kiedyś korzystał z tego typu usług? Widzę, ze sproo osób tam wrzuca swoje zlecenia.

babciabogusia
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2015, 12:40

Re: Problem ze zmywarką

Postautor: babciabogusia » 29 lut 2016, 10:56

A no trzeba po prostu czyścić filtr co jakiś czas, bo nawet jak się opłukuje naczynia, to resztki i tak zostają. Dlatego właśnie niezależnie od tego, czy mam prawie czyste kubki, czy talerzyki tylko po cieście z http://asprod.com.pl/cukiernia, czy garnki po obiedzie z jakimś sosem - zawsze zanim włożę do zmywarki, opłukuję :)

Georgealurn
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:39
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

Problem ze zmywarką

Postautor: Georgealurn » 16 sty 2017, 10:13

W sumie na tym forum rzadko porusza się problem diagnostyki TDIków, także Onim ma prawo nie wiedzieć z czym to się je.

Kevinalurn

Problem ze zmywarką

Postautor: Kevinalurn » 16 sty 2017, 14:05

Tylko jak karte sformatuje to bedzie trzeba rockboxa od nowa instalowac. Popatrze czy przy mp3 128kbs wystepuje ten sam problem. Bo tetaz wrzucilem mp3 po 320kbs


Wróć do „Forum ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika