Samochod nowy czy uzywany

Czyli o wszystkim co związane jest z naszym osiedlem
magdab
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2017, 12:50

Samochod nowy czy uzywany

Postautor: magdab » 21 paź 2017, 21:47

Rozwazam glownie dwie opcje: nowy lub uzywany. Co do tego drugiego mam pewne watpliwosci. Jakis czas temu ogladalam dokument w telewizji na ten temat ..niestety wiekszosc sprowadzanych z zachodu samochodow pierwsze co to zachacza o "stacje cofania przebiegu" .. co dla mnie jest nie do przyjecia. Nie rozumiem dlaczego ludzie daja sie dalej nabierac na niski przebieg wiekowych samochodow, ja nie mam zamiaru juz wiecej. Na nowy nie mam do konca wszystkich potrzebnych funduszy .. moze skorzystalabym z jakiegos kredytu, co myslicie? Jesli chodzi o producentow to podoba mi sie nowa linia jaka ma do zaprezentowania Renault - https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html Wygladaja naprawde bardzo nowoczesnie .. nie wiem jak w srodku bo jeszcze nie bylam w salonie. Co polecicie dla kobiety jezdzacej glownie w warunkach miejskich? Rozwazam najbardziej Clio ze wzgledu na male gabartyty plus niskie spalanie. Moze ktos jest posiadaczem tego modelu i wypowie sie cos wiecej w tej kwesti, bedzie mi bardzo milo. Pozdrawiam

Wróć do „Forum ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika