Ul. Modra i Koralowa

Ulice, chodniki, autobusy
koniczynka5
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2010, 08:27

Ul. Modra i Koralowa

Postautor: koniczynka5 » 15 wrz 2010, 09:07

CZY RADA KRZEKOWO-BEZRZECZE MA JAKIŚ WPŁYW NA DECYZYJNOŚĆ WŁADZ LUB MOŻE ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DRAŻLIWE NIEDOGODNOŚCI NA BEZRZECZU- KOMUNIKACJA I CHODNIKI.
BEZRZECZE ROZRASTA SIĘ W DUŻYM TEMPIE, PODOBNIE JAK WARSZEWO, TYLKO ŻE NASZA DZIELNICA JEST ZAPOMNIANA. TAM DOPROWADZILI KOMUNIKACJĘ, WYBUDOWALI PĘTLĘ. U NAS JEŻDZI AUTOBUS, ALE POZA GODZINAMI SZCZYTU PORANNEGO I POPOŁUDNIOWEGO TO RACZEJ BARDZO ŻADKO, NIE WSPOMNĘ O DNIACH WOLNYCH OD PRACY, CO NAJMNIEJ JAK BYŚMY MIESZKALI NA ZAPADŁEJ WSI.
W PLANACH BYŁ NOWY CHODNIK WZDŁUŻ MODREJ. NIESTETY NIE UKOŃCZONO GO, ANI PO JEDNEJ STRONIE JEZDNI ANI PO DRUGIEJ NIE MA MOŻLIWOŚCI BEZPIECZNIE PORUSZAĆ SIĘ W CIĄGU KOMUNIKACJI PIESZEJ. STARY CHODNIK TO COŚ CO SIĘ DAWNO ZAPADŁO I POPĘKAŁO. W CZASIE OPADÓW WODA Z JEZDNI ZALEWA TE RESZTKI CHODNIKA I NIE MA JAK PRZEJŚĆ, WODA SIĘGA DO OGRODZEŃ POSESJI, JEZDNIA WIELOKROTNIE REMONTOWANA JEST TAK WYPROFILOWANA, ŻE CAŁA WODA ZBIERA SIĘ Z BRZEGU I NA CHODNIKU, A PRZECHODNIE W TYCH WARUNKACH MAJĄ PRYSZNIC BŁOTNY PRZY KAŻDYM PRZEJEŻDŻAJĄCYM SAMOCHODZIE. RUCH JEST BARDZO DUŻY, BRAK JEST BARIEREK ODDZIELAJĄCYCH JEZDNIĘ OD TYCH RESZTEK CHODNIKA.OSTATNI WYPADEK DOWODZI, ŻE SĄ ONE P[OTRZEBNE.
DZIELNICA SIĘ ROZRASTA, MAŁA SZKOŁA NA BEZRZECZU NIE PRZYJMUJE WSZYSTKICH CHĘTNYCH Z BRAKU MIEJSCA, DZIECI POKONUJĄ TĄ DROGĘ CODZIENNIE DO SZKOŁY. CZY ZA KARĘ?

papuga
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010, 12:49

Re: Ul. Modra i Koralowa

Postautor: papuga » 24 wrz 2010, 22:03

Trochę mnie drażni Twój wciśnięty caps lock:), ale zgadzam się z tobą w 100%. Najgorzej jest z "chodnikiem" w okolicach Gagatka, żeby przejść suchą nogą trzeba wejść na jezdnię. Rok temu widziałam pływające kaczki w kałuży, która powstała po deszczu na środku chodnika. Mówię Wam fajny widok:D Ciekawe, czy jest projekt przebudowy tej ulicy??? A wie ktoś czy Lidl albo ktoś, kto się poczuwa wybuduje chodnik dla pieszych do tego sklepu, bo jeszcze w lecie jakoś da się przejść, ale na jesień to już nie bardzo :? Co do autobusu to była nawet petycja (http://www.petycje.pl/5608) żeby puścić autobus miejski (bo chodziło o to żeby na jednym bilecie można było jeździć) do Wołczkowa i Dobrej,to by przy okazji o Bezrzecze zahaczyła (to by było coś dwie linie na Bezrzeczu:D), ale niestety gmina powiedziała, że jest dobrze jak jest:D

http://www.mmszczecin.pl/36216/2010/9/2 ... anged=true

'Ktoś kto chce mieszkać w naszej gminie musi się liczyć z pewnymi utrudnieniami np. dotyczącymi dojazdu – mówi Małgorzata Chmielewska kierownik ds. obywatelskich w urzędzie gminy Dobra. – Nie planujemy znaczących zmian w rozkładzie jazdy i kursowaniu pekaesu, ale obecnie jesteśmy w trakcie rozmów dotyczących utworzenia nowej linii z okolic jeziora Głębokiego do Dobrej"

boro
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2010, 22:19

Re: Ul. Modra i Koralowa

Postautor: boro » 23 lip 2011, 17:48

Dołączyłbym ulicę Łukasińskiego do listy zapomnianych na naszym osiedlu. Tak jak Lidl przy Modrej tak Netto przy Łukasińskiego to owoc ciężkiej urzędniczej pracy i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców...

MIESZKANKA

Re: Ul. Modra i Koralowa

Postautor: MIESZKANKA » 18 wrz 2012, 11:38

Jestem zbulwersowana nie dbaniem o mieszkańców dzielnicy Bezrzecze. Co robi rada osiedla że przez tyle lat ? Nie ma żadnej zmiany z chodnikiem na ulicy Modrej
To jest żenada, mieszkamy gorzej niż ludzie na wsi. Mimo tylu uwag w tej sprawie nadal CISZA ! Ludzie zróbcie coś wreszcie, pokażcie że jesteście potrzebni !

Kola

Re: Ul. Modra i Koralowa

Postautor: Kola » 08 lip 2014, 00:05

https://www.facebook.com/pages/Szczecin ... 5215913358
Zapraszam na stronę społeczną; Szczecin, Krzekowo-Bezrzecze na Facebooku.


Wróć do „Komunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika